Wen Levent Residence Projesi

Wen Levent Residence projesi, Genyap İnşaat kalitesi ile Levent’te hayata geçiriliyor. İstanbul Avrupa Yakası satılık daire konutlarının merkezi konumunda bulunan Levent ilçesinde inşa edilecek olan Wen Levent Residence projesinde satışlar başladı.

Wen Levent Residence projesi Genyap İnşaat tarafından 4.Levent Sanayi Mahallesi’nde bin 150 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek. 14 kattan meydana gelecek olan proje içerisinde 126 satılık daire konut bulunacak. Büyükdere Caddesi’ne çok yakın bir konumda bulunan proje 1+1 ile 2+1 daire tiplerinden oluşuyor.

Wen Levent Residence Fiyatlar

Levent’in yeni yüzü olarak tanımlanan Wen Levent Residence projesinde 1+1 satılık daire konut fiyatları 383 bin TL, 2+1 satılık daire konut fiyatları ise 510 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkarıldı.

Projenin bulunduğu Levent – Beşiktaş satılık daire konutları bölgenin merkezi konumu ve lokasyon değeri ile yatırımcıların gözdesi durumunda. İstanbul Sapphire, Kanyon ve Metro City alışveriş merkezlerine olan yakın konumu ile yüksek yatırım değerine sahip olan Wen Levent Residence projesi ayrıca yatırımcılarına yüksek kira getirisi fırsatı da sunuyor.

Wen Levent Residence İletişim

Adres: Yahya Kemal mh. Talat Paşa cd. Engin sk. No:55, Kağıthane – İSTANBUL

Telefon: (0212) 270 2 270

Web: http://wen.com.tr

Mail: info@wen.com.tr

126 daireden oluşacak olan Wen Levent Residence projesinde 1+1 ve 2+1 satılık daire konut tiplerinin yanı sıra 1+1 dubleks ve 2+1 dubleks daire tipi seçenekleri de bulunuyor. Özelliklerine göre 54 ile 99 metrekare büyüklüğe sahip olacak olan dairelerin 2018 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Depreme karşı son derece dayanıklı yöntemlerle inşa edilen İstanbul satılık daire konut Wen Levent Residence projesi sosyal olanaklarından otoparkına kadar tüm detaylarına göre düşünülerek tasarlandı.

Wen Levent Residence Sosyal Olanaklar

Buhar Odası Pet Alanı Kapalı Havuz
Çevre Duvarları Pilates Studio
Çocuk Kulübü Profesyonel Özel Güvenlik
Çocuk Oyun Parkı Profesyonel Yönetim
Duş ve Soyunma Alanı Resepsiyon ve Concierge Hizmetleri
Elektrikli Araç İstasyonu Restoran Kafe
Fitness Center Sauna
Güvenlik 7/24 Teknik Servis
Hijyen Havuzu Toplantı Odası
Hobi Odası Türk Hamamı
İnterkom Sistemi Uydu & İnternet Özellikleri
Kapalı Otopark Yoga Studio

Yazar: admin