Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 23 Mayıs’ta Başlıyor

Turkeybuild İstanbul Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı Tüyap Fuar Merkezi’nde 23-27 Mayıs tarihleri arasında kapılarını açıyor. YEM Fuarcılık tarafından düzenleniyor.

YAPI FUARI – TURKEYBUILD, 1978 yılından bu yana her yıl büyüyen fuar alanları, zenginleşen ürün ve hizmetleri, artan yerli ve yabancı katılımcı sayısı ile dünya standartlarında hizmet sunan uluslararası bir YAPI MALZEMELERİ ve TEKNOLOJİLERİ zirvesidir.
Yapı Fuarları – Turkeybuild, İstanbul, Ankara ve İzmir’de, Türkiye’nin ve bölgelerin lider fuarlarını oluşturmaktadır. Ulusal ve uluslararası alanda güvenilir bir marka olan fuarlar, her geçen yıl büyüyerek, sektöre sağlanan faydayı artırmaktadır. Türk yapı sektörünü uluslararası arenada da temsil eden Yapı Fuarları – Turkeybuild, yıl boyunca yerli yabancı 180.000 ziyaretçiyi buluşturmaktadır. Bu kapsamda Dünya’daki beş büyük yapı fuarından biri olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, “Türkiye’nin de içinde bulunduğu Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı” olma özelliğini taşımaktadır.

Yapı sektörüne dair ulusal ve bölgesel anlamada her tür ürün ve teknolojiyi takip etmek isteyenler, Yem Fuarcılık  www.yapifuariistanbul.com sayfasından kayıt yaptırabilir.

Yazar: admin